AR-GE

AR-GE bölümünün yapmış olduğu çalışmaların tümü müşteri odaklıdır. Amaç ; Müşteri ihtiyaçlarını en iyi düzeyde karşılayacak rekabetçi ürünler geliştirmektir.

Önallar Tarım Aletleri bünyesinde yeni kurulan Ar-Ge bölümümüz çok kısa bir sure içinde oldukça hızlı bir gelişme göstermiştir. Yeni bir ofis binası, yeni bir Ar-Ge atölyesi, yeni bilgisayar yazılımları, yeni laboratuar, yeni teçhizatlar bu gelişmenin sadece bir kısmını teşkil etmektedir.

Asıl gelişme şirketimizin vizyon ve misyonunda yaşanmıştır.

Yapılan tüm çalışmalarda fikirler, çiftçilerimiz ve bayilerimiz ile birebir görüşülerek ve yurtiçi ve yurtdışı teknolojik gelişmelerin takibi neticesinde gerçekleşir.

Avrupa Birliği'ne uyum yasaları çerçevesinde traktörler için yürürlükte olan Tip Onay Yönetmeliği şartları,can ve mal emniyetine ve çevre sağlığına uygun olarak uygulanmaktadır.

Beyaz yaka insan kaynağımızın yaklaşık 10 % unu , şirket cirosunun 2 % sini kullanan Ar-Ge bölümümüz bundan sonra da kaynaklarını ve hedeflerini büyüterek şirketimizin 'Dünya'nın sayılı şirketlerinden birisi' olması yolunda üzerine düşen belirleyici görevi yerine getirmeye devam edecektir.

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Tasarımın En Profesyonel ve Teknolojik Hali

Endüstriyel Tasarım

Öncülüğünü yaptığımız tarım aletlerimizi işlevsellik ve biçimsel olarak tasarlayarak hem ürünlerinizi koruyoruz hem de verimli hasatlar almanız için endüstriyel çalışmalarımıza her gün bir yenisini ekliyoruz.

Her tasarımımızın altında üstün verim ve en az kayıp yatmaktadır. Biliyoruz ki çiftçimiz için en ufak bir mahsulün bile değeri çok büyük ve çok önemli. Önallar Tarım Aletleri olarak işimizi yaptığımız ilk günden bugüne kadar, tarım aletlerimizin işlevselliği kadar tasarımına da önem verdik ve sizler için en şık tasarımlarla üretümimize büyük bir özveri ve iştah ile devam ettik.

Teknik özellikleri göz önüne alarak yaptığımız 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler ile modellemelerimizi modernizm çerçevesinde tasarlayarak üretime geçiyoruz. Bereketli topraklarımız ve değerli çiftçilerimiz için en yeni sistemleri üreterek her daim bu topraklara en güzel hizmetleri yapacağız. 

ROBOTİK ÜRETİM

Yeniliklerde Hep Bir Adım Öndeyiz

Robotik Üretim 

Hızla gelişen ve değişen teknolojiye adapte olarak, toprağımız için daha iyi sonuçlar verecek ve ürünlerinizi koruyacak tarım aletlerini büyük bir deneyim ve iştahla üretiyoruz.

Üretiyoruz dedik ancak üretimimiz standartların üstünde bir şekilde yapılıyor. Önallar Tarım Makinaları olarak vizyonumuzu ve yenilikçiliğimizi çiftçilerimiz için her zaman ön planda tutuyoruz. Sürekli gelişen teknolojiye adapte olarak en iyi teknoloji ile donattığımız fabrikamızda, söktörümüzün öncü tarım aletlerini, sektörümüze de örnek olacak şekilde ürettik ve üretmeye devam edeceğiz.

Amacımız her çiftçimiz için en iyi ürünü üreterek kullanımlarına sunmak. Robarik üretim bandımız ile kusursuz detaylar ve en üst seviyeye taşınmış ürün kalitesi ile hem sektörümüzün ileriye gitmesi hem de tarım sektörümüzün profesyonel çalışma koşullarına kavuşması sağlanmıştır.

KALİTE KONTROL

Sıfır Hata, Maximum Verim

Kalite Kontrol

Tarım sektörünün kalitesini hiç durmadan geliştiriyoruz.  Çünkü biliyoruz ki gelişen tarım aletleri, çiftçimizin işini rahatlatacak, hasadını arttıracak. Tarım sektöründe istediğimiz noktaya ulaşmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için en önemli unsurlardan birisi olarak kaliteyi görüyoruz.

Belirli standartlar dahilinde kalite kontrol sisteminden geçirilen tarım aletlerimizi, tam not aldıktan sonra sizinle buluşturuyoruz. Departmanlarımız arasnda önemli bir yere sahip olan kalite kontrol deparmanı. Ürünlerimiz toprakla buluşmadan önce tüm aşamalar düşünülerek teste tabi tutuluyor ve gerekli tüm onayları aldıktan sonra sizlerle buluşuyor.

Yıllardır kalitesinden ve performansından ödün vermeden üretimine devam ettiğimiz ürünlerimizi sizlere ulaştırmadan önce sizin için her detayı düşünüyoruz, tıpkı sizin topraktan çıkarıp mahsullerinizi tüketicilere ulaştırdığınız gibi.